Intenso Intenso Power Bank MW5000 rose powerbank (rezervna baterija) 5000 mAh Power Delivery LiPo USB-C® ruža
- Kataloški br:
- 3466439 - 62
- Oznaka:
- 7344023
- EAN:
- 4034303036158
- Kataloški br:
- 3466439 - 62
- Oznaka:
- 7344023
- EAN:
- 4034303036158
Intenso Intenso Power Bank MW5000 rose powerbank (rezervna baterija) 5000 mAh Power Delivery LiPo USB-C® ruža
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj istovremeno spojivih uređaja (maks.): 1 Rose
- Mobitel/pametni telefon
- Izvor punjenja: USB
- Litij-polimer (LiPo) 5000 mAh
- Bežično punjenje Brzo punjenje
- USB Type-C konektor
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5000 mAh |
| Tehnologija | LiPo |
| Širina | 96 mm |
| Priključak | USB-C® |
| Visina | 9.5 mm |
| Boja | ruža |
| Bežična funkcija punjenja | da |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
| dim. | (Š x V x D) 96 x 9.5 x 66 mm |
| Priključak | USB-C® 1x |
| USB-C izlazni napon (maks.) | 12 V |
| Dubina | 66 mm |
| Priključak za slušalice | USB |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| Baterijski napon | 3.85 V |
| Ulazni napon | 5, 9, 12 V |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| ne | |
| da | |
| 1 | |
| 20 W | |
| 15 W | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 |
Opis
Opis
Puna baterija.
Sa ili bez kabla.
Intenso prijenosne baterije MW5000 i MW10000 nude mobilno napajanje u najelegantnijem obliku. Opremljeni snažnim litij-polimerskim baterijama od 5000 ili 10 000 mAh, omogućuju brzo i sigurno punjenje modernih uređaja - bilo da se radi o pametnim telefonima, tabletima ili bežično putem Qi kompatibilnih uređaja. Zahvaljujući integriranoj tehnologiji Power Delivery, postižu izlaznu snagu do 20 W (USB-C) ili 15 W (bežično). Idealno za one koji ne žele kompromitirati performanse dok su u pokretu.
Ultra-tanki dizajn.
U tri boje.
Svojim ultra tankim dimenzijama (samo 9,5 mm za MW5000 i 16 mm za MW10000), power bankovi lako stanu u svaki džep. Dostupne su u elegantnoj boji šampanjca, ružičastoj ili sivoj – i stoga ostavljaju i vizualni dojam. Zahvaljujući MagSafe kompatibilnosti (od iPhonea 12 nadalje), magnetski se prianjaju uz uređaj i prikladne su za punjenje u futroli – pravi plus u svakodnevnom životu. Četiri statusne LED diode i jedna funkcijska LED dioda pružaju pouzdane informacije o trenutnom stanju punjenja i načinu rada.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- uklj. USB C na USB-C kabel za punjenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)