Intenso Memory Safe 1 TB vanjski tvrdi disk 6,35 cm (2,5 inča) mikro USB 3.0 plava boja 6029565
- Kataloški br:
- 3621480 - 62
- Oznaka:
- 6029565
- EAN:
- 4034303037551
- Kataloški br:
- 3621480 - 62
- Oznaka:
- 6029565
- EAN:
- 4034303037551
Intenso Memory Safe 1 TB vanjski tvrdi disk 6,35 cm (2,5 inča) mikro USB 3.0 plava boja 6029565
305.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
305.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjski tvrdi disk 6,35 cm (2,5 inča) |
| Serija | Memory Safe |
| Sučelje | mikro USB 3.0 |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| Čitanje | 85 MB/s |
| Pisanje (maks.) | 75 MB/s |
| Boja | plava boja |
| Širina | 77 mm |
| Visina | 126 mm |
| Dubina | 13 mm |
| Težina | 134 g |
| Formatirano za | Windows |
| dim. | (Š x V x D) 77 x 126 x 13 mm |
| Izvedba | maloprodaja |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)