Intenso Office Line USB stick maloprodaja 32 GB žuta, zelena, crna, plava boja, narančasta 3543585 USB 3.2 (gen. 1)
- Kataloški br:
- 3594917 - 62
- Oznaka:
- 3543585
- EAN:
- 4034303037421
- Kataloški br:
- 3594917 - 62
- Oznaka:
- 3543585
- EAN:
- 4034303037421
Intenso Office Line USB stick maloprodaja 32 GB žuta, zelena, crna, plava boja, narančasta 3543585 USB 3.2 (gen. 1)
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB stick |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) |
| Pisanje (maks.) | 70 MB/s |
| Čitanje | 70 MB/s |
| Boja | žuta zelena crna plava boja narančasta |
| Težina | 13 g |
| dim. | (Š x V x D) 56 x 10 x 19 mm |
| Širina | 56 mm |
| Visina | 10 mm |
| Dubina | 19 mm |
| Izvedba | maloprodaja |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)