Intenso Portable Hard Drive vanjski tvrdi disk 6,35 cm (2,5 inča) obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) 1 TB crna mi
- Kataloški br:
- 3621482 - 62
- Oznaka:
- 6021660
- EAN:
- 4034303037889
- Kataloški br:
- 3621482 - 62
- Oznaka:
- 6021660
- EAN:
- 4034303037889
Intenso Portable Hard Drive vanjski tvrdi disk 6,35 cm (2,5 inča) obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) 1 TB crna mi
270.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjski tvrdi disk 6,35 cm (2,5 inča) |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| Sučelje | mikro USB 3.0 |
| Boja | crna |
| Formatirano za | Windows |
| Širina | 77 mm |
| Visina | 121 mm |
| Dubina | 11 mm |
| Težina | 139 g |
| dim. | (Š x V x D) 77 x 121 x 11 mm |
| Opis stanja | proizvod ima nekoliko manjih tragova trošenja. to mogu biti manje ogrebotine ili znakovi istrošenosti na kućištu. ovaj proizvod je tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
Opis
Opis
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama. Zajedno s rigoroznim smjernicama za testiranje koje su potrebne za dobivanje oznake ponovnog certificiranja, to čini pogon s jednom od najnižih kvota povrata na tržištu. Budući da recertificirani tvrdi diskovi nemaju sate, mnoge tvrtke odlučuju iskoristiti ove značajne uštede i opremiti svoj maloprodajni lanac recertificiranim diskovima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)