Intenso Rainbow Line USB stick maloprodaja 8 GB crna, crvena, žuta 3502463 USB 2.0
- Kataloški br:
- 3594919 - 62
- Oznaka:
- 3502463
- EAN:
- 4034303037353
- Kataloški br:
- 3594919 - 62
- Oznaka:
- 3502463
- EAN:
- 4034303037353
Intenso Rainbow Line USB stick maloprodaja 8 GB crna, crvena, žuta 3502463 USB 2.0
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB stick |
| Kapacitet pohrane | 8 GB |
| Sučelje | USB 2.0 |
| Pisanje (maks.) | 6.5 MB/s |
| Čitanje | 28 MB/s |
| Boja | crna crvena žuta |
| Težina | 6 g |
| dim. | (Š x V x D) 65 x 9 x 19 mm |
| Širina | 65 mm |
| Visina | 9 mm |
| Dubina | 19 mm |
| Izvedba | maloprodaja |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)