Intenso S10000 powerbank (rezervna baterija) 10000 mAh Power Delivery 3.0 LiPo bež boja
- Kataloški br:
- 3595890 - 62
- Oznaka:
- 7333031
- EAN:
- 4034303037704
- Kataloški br:
- 3595890 - 62
- Oznaka:
- 7333031
- EAN:
- 4034303037704
Intenso S10000 powerbank (rezervna baterija) 10000 mAh Power Delivery 3.0 LiPo bež boja
56.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Powerbank od 10.000 mAh
- Mobilna pomoćna baterija od 20 W
- USB-C kabel
- Dodatni USB-C priključak
- Numerički LCD zaslon
- Tanki dizajn
- Testirano u Njemačkoj
- Bež
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 2 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 10000 mAh |
| Tehnologija | LiPo |
| Dužina | 113 mm |
| Širina | 72 mm |
| Visina | 17 mm |
| Boja | bež boja |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery 3.0 |
| dim. | (D x Š x V) 113 x 72 x 17 mm |
| Priključak | USB-C® utičnica |
| USB-C izlazni napon (maks.) | 12 V |
| USB-C izlazna struja (maks.) | 3.0 A |
| USB-C ulazni napon (maks.) | 12 V |
| USB-C ulazna struja (maks.) | 3.0 A |
Opis
Opis
Intenso Powerbank S10000 nudi brzo punjenje pametnih telefona, tableta i drugih USB-C uređaja s kapacitetom od 10 000 mAh i izlaznom snagom do 20 W. Zahvaljujući Power Delivery i PPS tehnologiji, brzina punjenja je optimalno prilagođena. Integrirani USB-C kabel osigurava maksimalnu fleksibilnost, dok dodatni USB-C priključak omogućuje paralelno punjenje – idealno za sve koji nikada ne žele ostati bez napajanja dok su u pokretu.
Elegantni dizajn s pametnim LCD zaslonom
Svojim tankim dizajnom (113 × 72 × 17 mm) i bež i sivom bojom, power bank impresionira modernom decentnošću. Kompaktno kućište udobno leži u ruci i lako stane u bilo koji džep. Trenutna razina napunjenosti precizno se prikazuje u postotku putem numeričkog LCD zaslona – tako da uvijek imate pregled preostale energije vaše powerbanke.
Sigurno, učinkovito i izdržljivo
Opremljen visokokvalitetnom litij-polimerskom baterijom, S10000 power bank nudi sveobuhvatnu zaštitu od prenapona, pražnjenja, prekomjernog punjenja i kratkog spoja. Inteligentna elektronika za punjenje osigurava učinkovitu potrošnju energije i produžuje vijek trajanja vaših uređaja. S10000 stoga zadovoljava uobičajene Intenso standarde kvalitete prema njemačkim standardima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Elegantni dizajn s pametnim LCD zaslonom
Svojim tankim dizajnom (113 × 72 × 17 mm) i bež i sivom bojom, power bank impresionira modernom decentnošću. Kompaktno kućište udobno leži u ruci i lako stane u bilo koji džep. Trenutna razina napunjenosti precizno se prikazuje u postotku putem numeričkog LCD zaslona – tako da uvijek imate pregled preostale energije vaše powerbanke.
Sigurno, učinkovito i izdržljivo
Opremljen visokokvalitetnom litij-polimerskom baterijom, S10000 power bank nudi sveobuhvatnu zaštitu od prenapona, pražnjenja, prekomjernog punjenja i kratkog spoja. Inteligentna elektronika za punjenje osigurava učinkovitu potrošnju energije i produžuje vijek trajanja vaših uređaja. S10000 stoga zadovoljava uobičajene Intenso standarde kvalitete prema njemačkim standardima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Uključuje USB-C kabel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)