Intenso W100ACC+C520C black USB-C adapter 100 W USB-A, USB-C® crna
- Kataloški br:
- 3437376 - 62
- Oznaka:
- 7810010
- EAN:
- 4034303036035
- Kataloški br:
- 3437376 - 62
- Oznaka:
- 7810010
- EAN:
- 4034303036035
Intenso W100ACC+C520C black USB-C adapter 100 W USB-A, USB-C® crna
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrsta napajanja: Unutarnji
- Izlazna snaga: 100 W Ulazni napon: 120 - 140 V Ulazna frekvencija: 50/60 Hz Izlazni napon: 21 V
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C adapter |
| Snaga | 100 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 120 - 240 V |
| Izlazi | USB-A USB-C® |
| Izlazni napon | 48 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 5 A |
| Izlazna struja maks. | 5 A |
| Tip | W100ACC+C520C black |
| Pogodno za | iPad iPhone MacBook Notebook Smartphone Tablet AirPods |
| Pogodno za | Universal iPhone 17, 17 Pro, 17 Pro Max iPad Pro 11" M5, 13" M5 MacBook Pro 14" M5 Google Pixel 10, Pixel 10 Pro, Pixel 10 Pro XL, Pixel 10 Pro Fold Galaxy S25, S25+, S25 FE Galaxy A17, A17 5G |
| dim. | (D x Š x V) 93 x 64 x 31 mm |
| Visina | 31 mm |
| Dužina | 93 mm |
| Širina | 64 mm |
| Težina | 200 |
| Duljina kabela | 2 m |
| Boja | crna |
| Izlazni napon | 21 V |
| Tip | Unutra |
Opis
Opis
Paket se sastoji od adaptera za napajanje W100ACC i USB-C na USB-C kabela C520C. Nudi snažno i pouzdano rješenje za punjenje raznih elektroničkih uređaja. S maksimalnom izlaznom snagom od 100 W, set je prikladan za korištenje sa pametnim telefonima, tabletima, prijenosnim računalima i drugom USB opremom. Adapter koristi modernu GaN tehnologiju koja omogućuje visoke performanse u kompaktnom dizajnu. Težak samo 200 grama, posebno ga je lako prenositi – idealan za mobilnu upotrebu u svakodnevnom životu ili na putovanjima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Snažan set za punjenje: adapter za napajanje + USB-C kabel za punjenje u praktičnom setu
- Brzo punjenje od 100 W: Idealno za pametne telefone, tablete, prijenosna računala i još mnogo toga
- Moderna GaN tehnologija: kompaktniji dizajn, učinkovitije performanse, niže stvaranje topline
- Istovremeno punjenje 3 uređaja: štedi vrijeme i utičnice
- Univerzalna kompatibilnost: Pogodno za mnoge USB-C uređaje
- Elegantni dizajn u crnoj boji: moderan i robustan za svakodnevnu upotrebu
Opseg isporuke
- Napajanje i USB kabel C520C
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)