Intenso W20C black USB-C adapter 20 W USB-C® crna
- Kataloški br:
- 3437378 - 62
- Oznaka:
- 7802010
- EAN:
- 4034303035885
- Kataloški br:
- 3437378 - 62
- Oznaka:
- 7802010
- EAN:
- 4034303035885
Intenso W20C black USB-C adapter 20 W USB-C® crna
19.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrsta napajanja: Unutarnji
- Izlazna snaga: 20 W Ulazni napon: 120 - 140 V Ulazna frekvencija: 50/60 Hz Izlazni napon: 12 V
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C adapter |
| Snaga | 20 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazi | USB-C® |
| Izlazni napon | 12 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 3 A |
| Izlazna struja maks. | 3 A |
| Tip | W20C black |
| Pogodno za | Smartphone MacBook iPad iPhone AirPods Tablet Smartwatch |
| Pogodno za | Universal iPhone 17, 17 Pro, 17 Pro Max Google Pixel 10, Pixel 10 Pro, Pixel 10 Pro XL, Pixel 10 Pro Fold Galaxy S25, S25+, S25 FE Galaxy A17, A17 5G |
| dim. | (D x Š x V) 27 x 78 x 42 mm |
| Visina | 42 mm |
| Dužina | 27 mm |
| Širina | 78 mm |
| Težina | 48 g |
| Boja | crna |
| Izlazni napon | 12 V |
| Tip | Unutra |
Opis
Opis
Novi uređaji poput mobilnih telefona ili tableta sve se više oslobađaju dodatne opreme poput napajanja. Zato je Intenso razvio W20C adapter za napajanje. To je pouzdano napajanje od 20 W s USB-C priključkom, savršeno za vaš pametni telefon ili tablet u kombinaciji s USB kabelom. Impresionira svojim jednostavnim dizajnom i nudi sve što vam je potrebno za pouzdano i učinkovito punjenje uređaja.
Svojim kompaktnim i neupadljivim dizajnom u crno-bijeloj boji, napajanje W20C tvrtke Intenso savršeno se uklapa u svako okruženje. Jednostavno ga priključite i napajanje će vam isporučiti potrebnu snagu kada vam zatreba. Intenso W20C adapter za napajanje pruža konstantnu i pouzdanu izlaznu snagu od 20 W, osiguravajući da su vaši uređaji napunjeni i spremni za upotrebu. Napajanje je praktično rješenje za vaše svakodnevne potrebe punjenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Svojim kompaktnim i neupadljivim dizajnom u crno-bijeloj boji, napajanje W20C tvrtke Intenso savršeno se uklapa u svako okruženje. Jednostavno ga priključite i napajanje će vam isporučiti potrebnu snagu kada vam zatreba. Intenso W20C adapter za napajanje pruža konstantnu i pouzdanu izlaznu snagu od 20 W, osiguravajući da su vaši uređaji napunjeni i spremni za upotrebu. Napajanje je praktično rješenje za vaše svakodnevne potrebe punjenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intenso W20C adapter za napajanje snage 20 W
- USB-C priključak za moderne uređaje
- Idealno za pametne telefone i tablete
- Kompaktan, nenametljiv dizajn u crno-bijeloj boji
- Pouzdano i učinkovito punjenje
- Savršeno za svakodnevnu upotrebu
- Jednostavno "plug-and-play" – spremno za upotrebu
Opseg isporuke
- Adapter napajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)