Intenso W30AC black adapter 30 W USB-A, USB-C® crna
- Kataloški br:
- 3437379 - 62
- Oznaka:
- 7803010
- EAN:
- 4034303035915
- Kataloški br:
- 3437379 - 62
- Oznaka:
- 7803010
- EAN:
- 4034303035915
Intenso W30AC black adapter 30 W USB-A, USB-C® crna
40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrsta napajanja: Unutarnji
- Izlazna snaga: 30 W Ulazni napon: 120 - 140 V Ulazna frekvencija: 50/60 Hz Izlazni napon: 20 V
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adapter |
| Snaga | 30 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazi | USB-A USB-C® |
| Tip | W30AC black |
| Pogodno za | Smartphone MacBook iPad iPhone AirPods Tablet Smartwatch |
| Pogodno za | Universal iPhone 17, 17 Pro, 17 Pro Max Google Pixel 10, Pixel 10 Pro, Pixel 10 Pro XL, Pixel 10 Pro Fold Galaxy S25, S25+, S25 FE Galaxy A17, A17 5G |
| dim. | (D x Š x V) 80 x 41 x 26 mm |
| Visina | 26 mm |
| Dužina | 80 mm |
| Širina | 41 mm |
| Težina | 58 g |
| Boja | crna |
| Izlazni napon | 20 V |
| Tip | Unutra |
Opis
Opis
Ovaj svestrani adapter ključ je za brzo i učinkovito punjenje širokog raspona uređaja. S jednim USB-A i jednim USB-C priključkom, ovo je savršeno sveobuhvatno rješenje za napajanje i spremnost vaših uređaja za upotrebu.
Napajanje od 30 W tvrtke Intenso kombinira visoke performanse, tanak dizajn u crno-bijeloj boji i nenadmašnu cijenu. Želite li puniti pametni telefon, tablet ili neki drugi USB-kompatibilni uređaj, ovaj adapter će vam savršeno poslužiti. Njegov kompaktan i robustan dizajn čini ga idealnim suputnikom na putovanjima, osiguravajući vam da ostanete povezani gdje god se nalazili.
Recite zbogom sporom učitavanju
Vjerujte u kvalitetu Intensa i otkrijte budućnost trgovine. S Intenso W30AC adapterom za napajanje osiguravate da su vaši uređaji uvijek napajani napajanjem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Napajanje od 30 W tvrtke Intenso kombinira visoke performanse, tanak dizajn u crno-bijeloj boji i nenadmašnu cijenu. Želite li puniti pametni telefon, tablet ili neki drugi USB-kompatibilni uređaj, ovaj adapter će vam savršeno poslužiti. Njegov kompaktan i robustan dizajn čini ga idealnim suputnikom na putovanjima, osiguravajući vam da ostanete povezani gdje god se nalazili.
Recite zbogom sporom učitavanju
Vjerujte u kvalitetu Intensa i otkrijte budućnost trgovine. S Intenso W30AC adapterom za napajanje osiguravate da su vaši uređaji uvijek napajani napajanjem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Svestrani adapter s USB-A i USB-C priključkom
- 30 W snage za brzo i učinkovito punjenje
- Kompaktan, robustan dizajn – idealan za pokrete
- Elegantni dizajn u crno-bijeloj boji
- Pogodno za pametne telefone, tablete i mnoge USB uređaje
- Optimalno rješenje za punjenje sve u jednom
- Kvaliteta tvrtke Intenso – pouzdana i snažna
Opseg isporuke
- Adapter napajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)