Intenso W5A white double pack USB-C adapter 5 W USB-A bijela utičnica
- Kataloški br:
- 3437898 - 62
- Oznaka:
- 7800522
- EAN:
- 4034303036301
- Kataloški br:
- 3437898 - 62
- Oznaka:
- 7800522
- EAN:
- 4034303036301
Intenso W5A white double pack USB-C adapter 5 W USB-A bijela utičnica
32.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrsta napajanja: Unutarnji
- Izlazna snaga: 5 W Ulazni napon: 120 - 140 V Ulazna frekvencija: 50/60 Hz Izlazni napon: 5 V
- Bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C adapter |
| Snaga | 5 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 120 - 140 V |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazi | USB-A |
| Izlazni napon | 5 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Izlazna struja maks. | 1 A |
| Tip | W5A white double pack |
| dim. | (D x Š x V) 27 x 78 x 42 mm |
| Visina | 42 mm |
| Dužina | 27 mm |
| Širina | 78 mm |
| Težina | 42 g |
| Boja | bijela |
| Mjesto upotrebe | utičnica |
| Izlazni napon | 5 V |
| Tip | Unutra |
Opis
Opis
S adapterom za napajanje W5A u praktičnom pakiranju od 2 komada, savršeno ste opremljeni – bilo kod kuće, u uredu ili na putovanju. Zahvaljujući EU utikaču, kompaktnom dizajnu i univerzalnom ulaznom naponu (100–240 V), punjač je idealan za fleksibilnu upotrebu na raznim lokacijama. Savršeno za sve koji žele puniti više uređaja istovremeno ili na različitim lokacijama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Adapter za napajanje W5A u praktičnom pakiranju od dva komada
- Snaga: 5 W, Boja: Bijela
- Idealno za dom, ured i putovanja
- EU utikač za univerzalnu kompatibilnost
- Kompaktan dizajn – štedi prostor i lagan je
- Univerzalni ulazni napon (100–240 V)
- Idealno za istovremeno punjenje više uređaja ili za korištenje na različitim lokacijama.
Opseg isporuke
- Adapter napajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)