Intenso W65ACC GaN schwarz USB punjač 65 W 1x USB-A, 2x USB-C® crna unutrašnje područje GaN, USB power delivery (USB-PD)
- Kataloški br:
- 3452013 - 62
- Oznaka:
- 7806510
- EAN:
- 4034303035946
- Kataloški br:
- 3452013 - 62
- Oznaka:
- 7806510
- EAN:
- 4034303035946
Intenso W65ACC GaN schwarz USB punjač 65 W 1x USB-A, 2x USB-C® crna unutrašnje područje GaN, USB power delivery (USB-PD)
74.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Punjač, 65 W, USB-C 1, USB-C 2, USB-A priključak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 65 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 100 - 240 V/50 - 60 Hz |
| Broj izlaza | 3 x |
| Izlazi | 1x USB-A 2x USB-C® |
| Izlazni napon | 5 V9 V12 V15 V20 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 3.25 A |
| Izlazna struja maks. | 3.25 A |
| Tip | W65ACC GaN schwarz |
| Pogodno za | iPhone Smartphone Tablet |
| Pogodno za | Universal iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max iPhone 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max iPhone 16, 16e, 16 Plus, 16 Pro, 16 Pro Max iPhone 17, 17 Pro, 17 Pro Max iPad Pro 11" M5, 13" M5 Google Pixel 10, Pixel 10 Pro, Pixel 10 Pro XL, Pixel 10 Pro Fold Galaxy S25, S25+, S25 FE Galaxy A17, A17 5G |
| Određene značajke napajanja | GaN USB power delivery (USB-PD) |
| dim. | (D x Š x V) 91.22 x 44.4 x 29.4 mm |
| Visina | 29.4 mm |
| Dužina | 91.22 mm |
| Širina | 44.4 mm |
| Težina | 134.4 g |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
Opis
Opis
Adapter za napajanje W65ACC GaN
Inovativno napajanje od 65 W – pametan i učinkovit izbor
Ovaj snažni punjač dizajniran je posebno za vas i promijenit će način na koji napajate svoje uređaje. S dva USB-C priključka i jednim USB-A priključkom, napajanje Intenso W65ACC je sveobuhvatno rješenje za napajanje vaše tehničke opreme.
Posebnost Intenso 65 Watt napajanja je revolucionarna GaN tehnologija. Osigurava da je napajanje i manje i energetski učinkovitije. To ima prednost što se napajanje može lako ponijeti bilo gdje. Osim toga, energetska učinkovitost ne samo da osigurava brži proces punjenja, već i štiti okoliš i vaš novčanik.
Napajanje W65ACC tvrtke Intenso savršen je pratitelj za moderni način života. Ako želite puniti prijenosno računalo, pametni telefon, tablet ili neki drugi USB uređaj, dobro ste opremljeni našim adapterom od 65 W. Adapter je dostupan u crnoj i bijeloj boji.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dostupno u bijeloj i crnoj boji, plastično kućište, EU utikač, ulazni napon 100-240 V, ulazna AC frekvencija 50/60 Hz
Opseg isporuke
- USB napajanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)