Inter-Tech Argus BA4 PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3474607 - 62
- Oznaka:
- 88882234
- EAN:
- 4260455649001
- Kataloški br:
- 3474607 - 62
- Oznaka:
- 88882234
- EAN:
- 4260455649001
Inter-Tech Argus BA4 PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) 3x
- Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 850 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 165 mm |
| Dubina | 165 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 1.475 kg |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 70.8 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 20+4pol. | 1 |
| 4pol. floppy | 1 |
| 4pol. Molex | 3 |
| 4+4pol. ATX/EPS 12 V | 2 |
| 6 + pola Pcle | 3 |
| 5pol. SATA | 8 |
| Određene značajke | ATX 3.1 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| +3,3 V/DC | 20 A |
| Pogonski napon | 100 - 240 V/AC |
Opis
Opis
Argus BA4 napajanje s ventilatorom - napajanje za PC/server - 80 PLUS Gold
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)