Inter-Tech BPS-850 PC napajanje 850 W ATX 80 plus bronze
- Kataloški br:
- 3414345 - 62
- Oznaka:
- 88882242
- EAN:
- 4260455649438
- Kataloški br:
- 3414345 - 62
- Oznaka:
- 88882242
- EAN:
- 4260455649438
Inter-Tech BPS-850 PC napajanje 850 W ATX 80 plus bronze
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima 80 plus bronze
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 850 W |
| Dio mreže | 80 plus bronze |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 2.32 kg |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 70.8 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| Određene značajke | ATX 3.1 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| +3,3 V/DC | 20 A |
| Pogonski napon | 100–240 V/50–60 Hz |
Opis
Opis
BPS-850 je savršen izbor za zahtjevne korisnike koji traže performanse, učinkovitost i kompatibilnost s najnovijim tehnologijama. S izlaznom snagom od 850 W i 12VHPWR izlazom do 600 W, ovo napajanje nudi optimalnu osnovu za moderna igraća računala i radne stanice s grafičkim karticama najnovije generacije koje zahtijevaju puno energije.
12VHPWR izlaz sa 600W
Dizajniran za najnovije grafičke procesore, 12VHPWR konektor pruža maksimalne performanse i stabilnost kako bi se osigurao pouzdan rad čak i pod punim opterećenjem.
Visoka učinkovitost
80PLUS EU Bronze certifikat jamči prvoklasnu energetsku učinkovitost, smanjuje potrošnju energije i stvaranje topline te produžuje vijek trajanja vaše opreme.
Sveobuhvatna zaštita
Pouzdani zaštitni mehanizmi kao što su OVP (zaštita od prenapona), OCP (zaštita od prekomjerne struje), SCP (zaštita od kratkog spoja), UVP (zaštita od podnapona) i OTP (zaštita od previsoke temperature) štite vaš hardver u svakoj situaciji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
12VHPWR izlaz sa 600W
Dizajniran za najnovije grafičke procesore, 12VHPWR konektor pruža maksimalne performanse i stabilnost kako bi se osigurao pouzdan rad čak i pod punim opterećenjem.
Visoka učinkovitost
80PLUS EU Bronze certifikat jamči prvoklasnu energetsku učinkovitost, smanjuje potrošnju energije i stvaranje topline te produžuje vijek trajanja vaše opreme.
Sveobuhvatna zaštita
Pouzdani zaštitni mehanizmi kao što su OVP (zaštita od prenapona), OCP (zaštita od prekomjerne struje), SCP (zaštita od kratkog spoja), UVP (zaštita od podnapona) i OTP (zaštita od previsoke temperature) štite vaš hardver u svakoj situaciji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Adapter napajanja
- Mrežni kabel
- Vijci
- Povezivač kablova
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)