Inter-Tech GF-350 PC napajanje 350 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3414304 - 62
- Oznaka:
- 88882237
- EAN:
- 4260455649049
- Kataloški br:
- 3414304 - 62
- Oznaka:
- 88882237
- EAN:
- 4260455649049
Inter-Tech GF-350 PC napajanje 350 W ATX 80 plus gold
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 350 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 350 W |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 40.5 x 81.5 mm |
| Dubina | 81.5 mm |
| Visina | 40.5 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 850 g |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 29 A |
| +5 V/DC | 10 A |
| +5 V/DC | 2.5 A |
| Izlazna snaga | 0 - 500 W |
| +3,3 V/DC | 10 A |
| Pogonski napon | 100–240 V/50–60 Hz |
Opis
Opis
Kompaktno Flex ATX napajanje s izlaznom snagom od 350 W i 80plus Gold certifikatom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Adapter napajanja
- Priključni kabel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)