Inter-Tech PD-2045 USB punjač 45 W crna unutrašnje područje
- Kataloški br:
- 3414283 - 62
- Oznaka:
- 88882221
- EAN:
- 4260455648035
- Kataloški br:
- 3414283 - 62
- Oznaka:
- 88882221
- EAN:
- 4260455648035
Inter-Tech PD-2045 USB punjač 45 W crna unutrašnje područje
72.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
72.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: Unutarnji
- Izvor napajanja: AC
- Crna
- 45 W Maksimalni izlazni napon: 20 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 45 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 230 V |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 230 V |
| Tip | PD-2045 |
| dim. | (D x Š x V) 35 x 100 x 65 mm |
| Visina | 65 mm |
| Dužina | 35 mm |
| Širina | 100 mm |
| Težina | 195 g |
| Duljina kabela | 1,8 m |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 1 Stück(e) | |
| 5 V | |
| 20 V | |
| 1 | |
| 45 W |
Opis
Opis
PD-2045 je mali i praktični adapter za napajanje za rad i punjenje uređaja poput mobilnih telefona, tableta, prijenosnih računala ili drugih uređaja s USB-C priključkom za napajanje.
Uređaji s PD punjenjem mogu se puniti s 5/9/12/15 ili 20V i maksimalno 45W.
Ako vaš uređaj ne podržava PD punjenje, napajanje daje samo 5V kao izlazni napon.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Uređaji s PD punjenjem mogu se puniti s 5/9/12/15 ili 20V i maksimalno 45W.
Ako vaš uređaj ne podržava PD punjenje, napajanje daje samo 5V kao izlazni napon.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)