Intercable 180822 plosnate natične stupice pocinčani Širina utikača: 2.8 mm Debljina utikača: 0.5 mm izolirani dio crven
- Kataloški br:
- 3591169 - 62
- Oznaka:
- 180822
- EAN:
- 8014212200907
- Kataloški br:
- 3591169 - 62
- Oznaka:
- 180822
- EAN:
- 8014212200907
Intercable 180822 plosnate natične stupice pocinčani Širina utikača: 2.8 mm Debljina utikača: 0.5 mm izolirani dio crven
0.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- x
- -
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plosnate natične stupice |
| Širina utikača | 2.8 mm |
| Boja | crvena |
| Debljina utikača | 0.5 mm |
| Vrsta izolacije | izolirani dio |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. presjek | 1 mm² |
| Presjek (min.) | 0.5 mm² |
| AWG maks. | 18 |
| AWG min. | 21 |
| Proizvođač-br. dijela | 180822 |
| Izolacijski materijal | PVC |
| Područje poprečnog presjeka | 0.5 - 1 mm² |
| Utična veličina | 2.8 x 0.5 mm |
| Određene značajke | pocinčani |
| Tip | ICIQ125FH |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.