Intercable 180838 plosnate natične stupice Širina utikača: 4.80 mm Debljina utikača: 0.80 mm potpuno izolirani crvena 1
- Kataloški br:
- 3331905 - 62
- Oznaka:
- 180838
- EAN:
- 8014212201119
- Kataloški br:
- 3331905 - 62
- Oznaka:
- 180838
- EAN:
- 8014212201119
Intercable 180838 plosnate natične stupice Širina utikača: 4.80 mm Debljina utikača: 0.80 mm potpuno izolirani crvena 1
1.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- x
- -
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plosnate natične stupice |
| Širina utikača | 4.80 mm |
| Boja | crvena |
| Debljina utikača | 0.80 mm |
| Vrsta izolacije | potpuno izolirani |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. presjek | 1.00 mm² |
| Presjek (min.) | 0.50 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 180838 |
| Izolacijski materijal | PA |
| Područje poprečnog presjeka | 0.50 - 1.00 mm² |
| Utična veličina | 4.80 x 0.80 mm |
| Tip | ICIQ148FHVI |
Opis
Opis
za višežilne i sitnožilne vodiče
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.