Intercable 180839 plosnati utikač Širina utikača: 4.80 mm Debljina utikača: 0.80 mm izolirani dio crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3331893 - 62
- Oznaka:
- 180839
- EAN:
- 8014212201034
- Kataloški br:
- 3331893 - 62
- Oznaka:
- 180839
- EAN:
- 8014212201034
Intercable 180839 plosnati utikač Širina utikača: 4.80 mm Debljina utikača: 0.80 mm izolirani dio crvena 1 kom.
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- x
- -
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plosnati utikač |
| Boja | crvena |
| Širina utikača | 4.80 mm |
| Debljina utikača | 0.80 mm |
| Vrsta izolacije | izolirani dio |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 180839 |
| Tip | ICIQ148FS |
| Maks. presjek | 1 mm² |
| Presjek (min.) | 0.50 mm² |
| Područje poprečnog presjeka | 0.50 - 1 mm² |
| Utična veličina | 4.80 x 0.80 mm |
Opis
Opis
za višežilne i sitnožilne vodiče
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.