Intercable 183549 plosnate natične stupice Širina utikača: 4.8 mm Debljina utikača: 0.5 mm potpuno izolirani crvena 1 St
- Kataloški br:
- 3591441 - 62
- Oznaka:
- 183549
- EAN:
- 8014212409799
- Kataloški br:
- 3591441 - 62
- Oznaka:
- 183549
- EAN:
- 8014212409799
Intercable 183549 plosnate natične stupice Širina utikača: 4.8 mm Debljina utikača: 0.5 mm potpuno izolirani crvena 1 St
1.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- x
- -
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plosnate natične stupice |
| Širina utikača | 4.8 mm |
| Boja | crvena |
| Debljina utikača | 0.5 mm |
| Vrsta izolacije | potpuno izolirani |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. presjek | 1 mm² |
| Presjek (min.) | 0.5 mm² |
| AWG maks. | 18 |
| AWG min. | 21 |
| Proizvođač-br. dijela | 183549 |
| Izolacijski materijal | polikarbonat |
| Područje poprečnog presjeka | 0.5 - 1 mm² |
| Utična veličina | 4.8 x 0.5 mm |
| Tip | ICIQ145FHVIPC |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.