Intercable ICIAE7021 kabelski završetak 70 mm² izolirani dio žuta 25 kom.
- Kataloški br:
- 3331891 - 62
- Oznaka:
- ICIAE7021
- EAN:
- 8014212202413
- Kataloški br:
- 3331891 - 62
- Oznaka:
- ICIAE7021
- EAN:
- 8014212202413
Intercable ICIAE7021 kabelski završetak 70 mm² izolirani dio žuta 25 kom.
2.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 37 mm
- žuta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelski završetak |
| Prosječni presjek po kabelskoj žici | 70 mm² |
| Duljina čahure | 21 mm |
| Vrsta izolacije | izolirani dio |
| Boja | žuta |
| Kodiranje u boji po zemljama | DIN |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Kontaktni materijal | galvansko pocinčani |
| AWG maks. | 00 |
| Proizvođač-br. dijela | ICIAE7021 |
| Industrijsko pakiranje | ne |
| Izolacijski materijal | polipropilen (PP) |
| Dužina | 37 mm |
| Poprečni presjek x duljina | 70 mm² x 21 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Određene značajke | pocinčani |
| Tip | Geïsoleerde adereindhuls DIN 70mm² Hulslengte 21mm geel |
Opis
Opis
za finožilne i ultra-finožilne, kao i komprimirane finožilne vodiče, u kombinaciji s inovativnim i-okruglim prešanjem, čahure za krajeve žice idealne su za uske dimenzije komore nakon prešanja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.