Intercable Perstang Adereindhulzen 0,08 tot 10mm² en 2x0,5 tot 2x4mm² MPAE10V kliješta za prešanje završna čahura 0.08 d
- Kataloški br:
- 2572640 - 62
- Oznaka:
- MPAE10V
- EAN:
- 8014212197788
- Kataloški br:
- 2572640 - 62
- Oznaka:
- MPAE10V
- EAN:
- 8014212197788
Intercable Perstang Adereindhulzen 0,08 tot 10mm² en 2x0,5 tot 2x4mm² MPAE10V kliješta za prešanje završna čahura 0.08 d
785.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
785.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kliješta za prešanje |
| Proizvođač-br. dijela | MPAE10V |
| Područje primjene | završna čahura |
| Područje gnječenja | 0.08 do 10 mm² |
| Područje gnječenja (min.) | 0.08 mm² |
| Područje gnječenja (maks.) | 10 mm² |
| Dužina | 195 mm |
| Težina | 320 g |
| Suitable for | Cable end sleeves |
| Length | 195 m |
| Construction/operation | Mechanical |
| Compression shape | Square compression |
| With locking device (for mechanical tools) | TRUE |
| Cross section | 0.08-10 mm² |
| With automatic return | FALSE |
| Inserts exchangeable | FALSE |
| Number of included inserts | 0 |
Opis
Opis
Prešanje kalupa kvadratno prešanje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.