IS35HH845 potporni izolator (D) 45 mm M8 poliester ispunjeno staklom 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
IS35HH845
EAN:
2.05E+12
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
IS35HH845
EAN:
2.05E+12
Dostava za 6 sedmica
Tehničke specifikacije
Otvor ključa35 mm
Dužina45 mm
Sadržaj1 St.
Unutarnji navojM8
Materijalpoliester
Svojstvo materijalaispunjeno staklom
Material (detalji)Poliester, punjen staklom
Vrsta proizvodapotporni izolator
Opis
Opis
Posebne značajke
  • S 2x unutarnjeg navoja Nominalni napon u V (AC / DC): Dielektrična čvrstoća: 10 kV / mm Indeks puzanja (V): +600 V Otpor na bljesak (sek.): +180 s Otpornost na udar (J / m): 250 J / m.