Isabellenhütte VMP-R050-1.0 VMP-R050-1.0 SMD otpornik 50 mΩ SMD 2010 2 W 1 % 20 ppm/K 1 St.
- Kataloški br:
- 3208053 - 62
- Oznaka:
- VMP-R050-1.0
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3208053 - 62
- Oznaka:
- VMP-R050-1.0
- EAN:
- Nema ean
Isabellenhütte VMP-R050-1.0 VMP-R050-1.0 SMD otpornik 50 mΩ SMD 2010 2 W 1 % 20 ppm/K 1 St.
7.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 2010 |
| Otpor | 50 mΩ |
| Opterećenje | 2 W |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 20 ppm/K |
| Dužina | 5.08 mm |
| Širina | 2.5 mm |
| Visina | 0.4 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 5.08 x 2.5 x 0.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | VMP-R050-1.0 |
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
Opis
Opis
SMD precizni otpornici dizajn 2010 2,0 vata tolerancija 1,0% serija ISA-PLAN tip Isabellenhütte VMP. Može se koristiti kao mjerni otpornik u sklopnim izvorima napajanja, modulima napajanja, pretvaračima frekvencije, upravljačkim uređajima i za hibridne pogone
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Isabellenhütte
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.