iSafe MOBILE ZONE 2/22 16 GB crna 6.1 cm (2.4 palac) Ex-zaštićeni mobilni telefon
- Kataloški br:
- 3451548 - 62
- EAN:
- 4.25101E+12
- Kataloški br:
- 3451548 - 62
- EAN:
- 4.25101E+12
iSafe MOBILE ZONE 2/22 16 GB crna 6.1 cm (2.4 palac) Ex-zaštićeni mobilni telefon
2,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,005.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana 6.1 cm (2.4 palac)
- 320 x 240 Pixel
- Vrsta procesora: MediaTek MT6761
- 1.8 GHz
- Radna memorija: 2 GB
- Kapacitet pohrane: 16 GB
- crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Ex-zaštićeni mobilni telefon |
| Model | ZONE 2/22 |
| Boja | crna |
| Vrsta procesora | MediaTek MT6761 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Zaslon (cm) | 6.1 cm |
| Zaslon (inči) | 2.4 palac |
| Rezolucija prikaza | 320 x 240 Pixel |
| Radna memorija | 2 GB |
| Kapacitet pohrane | 16 GB |
| Format SIM kartica | Nano SIM |
| Tehnologija SIM kartice | Single-SIM |
| Bluetooth® | da |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Standardni prijenos | WiFi GSM/2G UMTS/3G LTE/4G |
| UMTS Frekvencija | 2100 MHz1900 MHz1700 MHz850 MHz900 MHz |
| GSM frekvencija | 850 MHz900 MHz1800 MHz1900 MHz |
| LTE frekvencija | 2100 MHz 1900 MHz 1800 MHz 1700 MHz 800 MHz 850 MHz 2600 MHz 900 MHz 700 MHz 2300 MHz 2500 MHz |
| Kapacitet baterije | 2200 mAh |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| MIL-STD | MIL-STD-810H |
| Širina | 63 mm |
| Visina | 26 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Težina | 214 g |
| Sučelje | Bluetooth USB-C® |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 10 W |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
Opis
Opis
Snažan i iznimno robustan mobitel usredotočen je na glavne funkcije telefonije i slanja poruka (SMS). Uređaj impresionira svojom protukliznom površinskom strukturom, a zahvaljujući tehnologiji pametnih PA zvučnika i učinkovitom poništavanju buke može se koristiti i u bučnim industrijskim okruženjima. Zahvaljujući visokoučinkovitoj, zamjenjivoj bateriji, može se koristiti i za rad u više smjena.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mobitel, baterija, USB-C kabel, univerzalni adapter za napajanje, odvijač, zaštitna folija za ekran, kratki vodič i sigurnosne upute
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)