Ixxat 1.01.0211.20000 CAN/FD Repeater Standard CAN/CAN-FD repetitor 1 kom.
- Kataloški br:
- 3407503 - 62
- Oznaka:
- 1.01.0211.20000
- EAN:
- 2050012208381
- Kataloški br:
- 3407503 - 62
- Oznaka:
- 1.01.0211.20000
- EAN:
- 2050012208381
Ixxat 1.01.0211.20000 CAN/FD Repeater Standard CAN/CAN-FD repetitor 1 kom.
1,020.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,020.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštita mrežnih segmenata do 5 kV
- Uklonjivi utični konektori s opružnim steznim mehanizmom omogućuju brzu montažu i održavanje bez dodatnog alata
- Gotovo da nema utjecaja na ponašanje u stvarnom vremenu
- Veća fleksibilnost u dizajnu CAN FD mreža
- Isključuje neispravan segment tako da ostatak mreže može nastaviti funkcionirati
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CAN/CAN-FD repetitor |
| Tip | CAN/FD Repeater Standard |
| Maks. radna temperatura | 70 °C |
| Min. radna temperatura | -20 °C |
| Pogonski napon (detalji) | 10 do 30 V +-0 % |
| Pogonska tempratura | -20 do 70 °C |
| dim. | (Š x V) 27 mm x 109 mm |
| Visina | 109 mm |
| Širina | 27 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1.01.0211.20000 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Ixxat CAN/FD Repeater Standard s dva CAN/CAN FD sučelja koristi se za galvansku izolaciju dva segmenta CAN mreže i nudi vrlo visoku galvansku izolaciju do 5 kV, što ga čini prikladnim čak i za zahtjevne aplikacije. Može se koristiti za povećanje nosivosti CAN sabirnice s čvorovima, za fizičko spajanje CAN/CAN FD sabirničkih sustava ili za umetanje galvanske izolacije.
Repetitor stvara potrebnu fleksibilnost za optimizaciju strukture CAN/CAN FD mreža i oslobađanje CAN mreža od ograničenja strukture sabirnice. Integrirani završni otpornici sabirnice sprječavaju refleksiju na krajevima kabela i osiguravaju optimalnu komunikaciju.
Kao prednost, CAN repetitor odvaja neispravan segment od ostatka mreže tako da preostala mreža može nastaviti funkcionirati. Nakon što je greška otklonjena, segment se automatski ponovno spaja na mrežu.
Galvanska izolacija implementirana je za segmente CAN/CAN FD i napon napajanja i pouzdano povećava zaštitu uređaja od oštećenja elektronike uzrokovanih vršnim naponima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Repetitor stvara potrebnu fleksibilnost za optimizaciju strukture CAN/CAN FD mreža i oslobađanje CAN mreža od ograničenja strukture sabirnice. Integrirani završni otpornici sabirnice sprječavaju refleksiju na krajevima kabela i osiguravaju optimalnu komunikaciju.
Kao prednost, CAN repetitor odvaja neispravan segment od ostatka mreže tako da preostala mreža može nastaviti funkcionirati. Nakon što je greška otklonjena, segment se automatski ponovno spaja na mrežu.
Galvanska izolacija implementirana je za segmente CAN/CAN FD i napon napajanja i pouzdano povećava zaštitu uređaja od oštećenja elektronike uzrokovanih vršnim naponima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.