Jabra Engage 55 SE Convertible Link400c On Ear Headset DECT, žičani crna smanjivanje šuma mikrofona mono računalo
- Kataloški br:
- 3414651 - 62
- Oznaka:
- 9655-475-111
- EAN:
- 5706991031768
- Kataloški br:
- 3414651 - 62
- Oznaka:
- 9655-475-111
- EAN:
- 5706991031768
Jabra Engage 55 SE Convertible Link400c On Ear Headset DECT, žičani crna smanjivanje šuma mikrofona mono računalo
985.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
985.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Određene značajke slušalica | mono |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | DECT žičani |
| Priključak za slušalice | USB |
| functions | smanjivanje šuma mikrofona |
| Područje frekvencije | 40 - 16000 Hz |
| Maks. domet | 150 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 9 h |
| Boja | crna |
| Težina | 21 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Maks. vrijeme razgovora | 9 h |
| Model | Engage 55 SE Convertible Link400c |
| Vrijeme razgovora | 9 h |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Jabra Engage 55 SE idealan je za hibridne radnike koji većinu svog radnog dana provode na pozivima ili virtualnim sastancima. Svojim laganim dizajnom za cjelodnevnu udobnost, iznimnim bežičnim dometom i visokom DECT sigurnosnom razinom C, idealne su slušalice za hibridni rad.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Gel za uši
- Slušalice
- Traka za glavu
- DECT USB-C adapter
- Ovratnik
- USB kabel
- Mekana torbica
- Stanica za punjenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)