Jabra Engage 55 SE Mono Link400c MS On Ear Headset bežični, DECT crna smanjivanje šuma mikrofona mono računalo
- Kataloški br:
- 3414653 - 62
- Oznaka:
- 9653-470-111
- EAN:
- 5706991030709
- Kataloški br:
- 3414653 - 62
- Oznaka:
- 9653-470-111
- EAN:
- 5706991030709
Jabra Engage 55 SE Mono Link400c MS On Ear Headset bežični, DECT crna smanjivanje šuma mikrofona mono računalo
815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Određene značajke slušalica | mono |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | bežični DECT |
| functions | smanjivanje šuma mikrofona |
| Područje frekvencije | 40 - 16000 Hz |
| Maks. domet | 150 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 13 h |
| Boja | crna |
| Težina | 57 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Maks. vrijeme razgovora | 13 h |
| Model | Engage 55 SE Mono Link400c MS |
| Vrijeme razgovora | 13 h |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Jabra Engage 55 SE idealan je za hibridne radnike koji većinu svog radnog dana provode na pozivima ili virtualnim sastancima. Svojim laganim dizajnom za cjelodnevnu udobnost, iznimnim bežičnim dometom i visokom DECT sigurnosnom razinom C, idealne su slušalice za hibridni rad.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- DECT USB-C adapter
- USB kabel
- Slušalica s mikrofonom
- Mekana torbica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)