Jabra Evolve 65 TE Link390a UC Mono On Ear Headset Bluetooth® crna slušalice s mikrofonom, indikator napunjenosti bateri
- Kataloški br:
- 3454235 - 62
- Oznaka:
- 6693-833-499
- EAN:
- 5706991031492
- Kataloški br:
- 3454235 - 62
- Oznaka:
- 6693-833-499
- EAN:
- 5706991031492
Jabra Evolve 65 TE Link390a UC Mono On Ear Headset Bluetooth® crna slušalice s mikrofonom, indikator napunjenosti bateri
715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Integrirano svjetlo zauzetosti signalizira kolegama da želite raditi nesmetano.
- Dvostruka Bluetooth povezivost s dva uređaja istovremeno za pozive i glazbu. Bežični domet do 30 metara od povezanog uređaja.
- Super lagani, udobni jastučići za uši od umjetne kože i dizajn na uhu za cjelodnevnu udobnost.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom indikator napunjenosti baterije mono |
| Prijenos | Bluetooth® |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Maks. domet | 30 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 24 h |
| Boja | crna |
| Težina | 75 g |
| Uređaji koji se mogu spojiti | 2 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Osjetljivost (mikrofon) | 93.6 dB |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 - 7000 Hz |
| Maks. vrijeme razgovora | 16 h |
| Model | Evolve 65 TE Link390a UC Mono |
| Pogodno za | Universal |
| Prikladno za | univerzalno |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 150 mm |
| Dubina | 157 mm |
| Vrijeme razgovora | 16 h |
| Standby maks. | 15 d |
Opis
Opis
UC-CERTIFICIRANI=ZAJAMČENO ZADOVOLJSTVO
Jabra Evolve 65 TE su profesionalne slušalice s certifikatom Unified Communications (UC). Potpuno je kompatibilan s Microsoft Teamsom i UC platformom po vašem izboru, pružajući doista besprijekorno iskustvo. Jer kada komunikacija teče glatko, teče i posao.
OSTANITE DOSTUPNI
Ustanite, odgovorite na poziv ili napravite pauzu - uvijek ćete biti dostupni. S bežičnim Bluetooth dometom do 30 m i 16 sati razgovora, bit ćete nezaustavljivi.
USMJERI SE NA ONO ŠTO JE VAŽNO. OSTANITE USMJERENI .
Koristite svjetlo zauzetosti kako biste signalizirali ljudima oko sebe da ste zauzeti i da ne želite da vas se uznemirava. Praktična LED lampica se automatski uključuje čim započnete poziv. To će vam pomoći da izbjegnete prekide. Također možete ručno uključiti svjetlo zauzetosti.
SLUŠALICE. DVA UREĐAJA. TEHNIČKI LIST UC-CERTIFICIRAN
Bežično se povežite s dva uređaja istovremeno zahvaljujući dvostrukoj Bluetooth® povezivosti. Primajte pozive, slušajte glazbu koja poboljšava koncentraciju na računalu i radite kako vam je potrebno – samo s jednim slušalicama.
PRAKTIČNA STANICA ZA PUNJENJE: SIGURNO SKLADIŠTENJE I PUNJENJE.
Kada više ne koristite slušalice, stavite ih u praktičnu stanicu za punjenje* kako biste ih istovremeno napunili i sigurno pohranili – tako da su uvijek pri ruci.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Do 16 sati trajanja baterije/vrijeme razgovora
- Do 15 dana u stanju pripravnosti
- Dvostruka Bluetooth® povezivost
- Do 16 sati razgovora
- Idealno za bežičnu slobodu kretanja tijekom rada
- Bežični domet do 30 m
- Povezivanje s do dva uređaja
- Poboljšana izdržljivost
- Pasivno poništavanje buke (PNC)
- Integrirano svjetlo zauzetosti
- Stil nošenja na uhu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)