Jabra Evolve 65 TE On Ear Headset Bluetooth® crna računalo
- Kataloški br:
- 3532470 - 62
- Oznaka:
- 6699-839-409
- EAN:
- 5706991031546
- Kataloški br:
- 3532470 - 62
- Oznaka:
- 6699-839-409
- EAN:
- 5706991031546
Jabra Evolve 65 TE On Ear Headset Bluetooth® crna računalo
550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivni centar
- Žičana i bežična USB veza Bluetooth 5.2 30 m
- Cirkumauralni 20 - 20000 Hz 32 oma
- Vrsta mikrofona: Boom -17 dB
- Integrirana baterija Litij-ionska (Li-Ion) 280 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | Bluetooth® |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Impedancija | 32 Ω |
| Maks. domet | 30 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 24 h |
| Boja | crna |
| Težina | 106.3 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Uređaji koji se mogu spojiti | 2 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Osjetljivost (mikrofon) | -17 dB |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 - 7000 Hz |
| Maks. vrijeme razgovora | 24 h |
| Model | Evolve 65 TE |
| Pogodno za | Universal |
| Prikladno za | univerzalno |
| Širina | 60.5 mm |
| Visina | 186 mm |
| Dubina | 157 mm |
| Vrijeme razgovora | 16 h |
| Standby maks. | 15 d |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
| Bluetooth® | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet baterije | 280 mAh |
| Softver uključen u isporuku | Jabra Direct, Jabra Xpress |
| da | |
| -10 - 50 °C | |
| 2 h | |
| 8 | |
| 1 | |
| 100 - 7000 Hz | |
| 1 Stück(e) | |
| 360 h | |
| 2.8 cm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 20 - 20000 Hz | |
| da | |
| 1 | |
| -5 - 45 °C | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 2 | |
| 10 mW |
Opis
Opis
Radi sa svim vodećim UC platformama
Certificirano za Skype for Business, Cisco i druge
Sloboda obavljanja više zadataka istovremeno
Bežična veza za mobilnost i obavljanje više zadataka istovremeno u uredu
Ostanite u zoni i izbjegavajte prekide
Integrirano svjetlo zauzetosti signalizira kolegama da želite raditi nesmetano
Uvijek povezan
Dvostruka Bluetooth® povezivost s dva uređaja istovremeno za pozive i glazbu Bežični domet do 30 metara od povezanog uređaja
Cjelodnevna udobnost
Super lagani, udobni jastučići za uši od umjetne kože i dizajn na uhu za cjelodnevnu udobnost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Do 16 sati trajanja baterije/vrijeme razgovora
- Idealno za bežičnu slobodu kretanja tijekom rada
- Bežični domet do 30 m
- Povezivanje s do dva uređaja
- Poboljšana izdržljivost
- Pasivno poništavanje buke (PNC)
- Integrirano svjetlo zauzetosti
- Stil nošenja na uhu
- Do 15 dana u stanju pripravnosti
- Dvostruka Bluetooth® povezivost
- Do 16 sati razgovora
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)