Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo On Ear Headset žičani stereo crna smanjivanje šuma mikrofona, poništavanje buke slušalice
- Kataloški br:
- 3049049 - 62
- Oznaka:
- 23189-999-979
- EAN:
- 5706991028669
- Kataloški br:
- 3049049 - 62
- Oznaka:
- 23189-999-979
- EAN:
- 5706991028669
Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo On Ear Headset žičani stereo crna smanjivanje šuma mikrofona, poništavanje buke slušalice
300.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
300.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom utišavanje mikrofona kontrola glasnoće |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB |
| functions | smanjivanje šuma mikrofona poništavanje buke |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Zvučni tlak | 115 dB |
| Napajanje | USB (kabel uklj. u isporuku) |
| Boja | crna |
| Težina | 125 g |
| Uređaji koji se mogu spojiti | 1 |
| Izvedba | maloprodaja |
| Osjetljivost (mikrofon) | -38 dB |
| Upravljanje poziva | da (ako ima telefon tu mogučnost) |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Model | Evolve2 30 SE MS Stereo |
| Pogodno za | PC |
| Prikladno za | univerzalno |
| Širina | 136.2 mm |
| Visina | 178.7 mm |
| Dubina | 54.3 mm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)