Jabra Evolve2 55 Link 380/390a UC Stereo On Ear Headset Bluetooth® stereo crna smanjivanje šuma mikrofona, poništavanje
- Kataloški br:
- 3414384 - 62
- Oznaka:
- 25599-989-999
- EAN:
- 5706991027563
- Kataloški br:
- 3414384 - 62
- Oznaka:
- 25599-989-999
- EAN:
- 5706991027563
Jabra Evolve2 55 Link 380/390a UC Stereo On Ear Headset Bluetooth® stereo crna smanjivanje šuma mikrofona, poništavanje
565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Lagan dizajn zahvaljujući Jabra Air Comfort tehnologiji
- Ugodno tih
- Tehnologija mikrofona
- Za posao i slobodno vrijeme
- Jednostavno postavljanje
- Fleksibilan kao i ti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | Bluetooth® |
| Priključak za slušalice | USB-C® |
| functions | smanjivanje šuma mikrofona poništavanje buke |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Maks. domet | 30 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 18 h |
| Boja | crna |
| Težina | 130 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Osjetljivost (mikrofon) | -38 dB |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 20 - 10000 Hz |
| Model | Jabra Evolve2 55 UC Stereo |
| Pogodno za | PC |
| Širina | 185 mm |
| Visina | 175 mm |
| Dubina | 65 mm |
| Vrijeme razgovora | 16 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Pogodno za svaku namjenu
Poslovni pozivi iz sobe za goste, motivacijske playliste prije važnog predstavljanja ili meditativna glazba za one trenutke kada se trebate koncentrirati. Hibridni radni dani su užurbani i vaše slušalice moraju pratiti tempo. Evolve2 55 je dizajniran posebno za vas i vaš način rada. To vam omogućuje da radite točno onako kako želite. Slušalice nude profesionalni zvuk za vaše pozive i reprodukciju glazbe – s moćnim aktivnim poništavanjem buke (ANC), mikrofonima za poništavanje buke i posebnim 28 mm zvučnicima. Osim toga, uživat ćete u vodećoj udobnosti u industriji zahvaljujući našoj revolucionarnoj Jabra Air Comfort tehnologiji*. S ovim slušalicama možete postići sve što naumite. * "Vodeći u industriji" odnosi se na konkurente u istom cjenovnom segmentu. Izjava se odnosi na stereo verziju. Vidi također jabra.com.de/commercial-claims.
Lagan dizajn zahvaljujući Jabra Air Comfort tehnologiji
Naši su inženjeri godinama usavršavali našu revolucionarnu Jabra Air Comfort tehnologiju kako bi pružili ovu nevjerojatnu, vodeću udobnost u industriji*.
Ugodno tih
Svi znamo one stresne dane: dostavna služba zvoni na vratima tijekom konferencijskog poziva. Djeca vrište tražeći grickalice dok vi sklapate posao. Vaš pas laje u pozadini tijekom razgovora s važnim klijentima. Sada je vrijeme za Evolve2 55. Zahvaljujući aktivnom poništavanju buke (ANC) i novom dizajnu akustične komore, posebno razvijenom čipsetu i dvama vrhunskim mikrofonima za poništavanje buke, možete učinkovito filtrirati ambijentalnu buku. To vam omogućuje da se i dalje usredotočite na uspješan rad u hibridnom načinu rada.
Znamo što vam treba
Dobre ideje, mudri savjeti, važni komentari: Bez obzira što imate za reći, Evolve2 55 će uvijek učiniti da zvučite profesionalno. Pametni čipset kontrolira algoritam koji izolira govor i potiskuje buku. Slušalice također imaju dva vrhunska mikrofona koji učinkovito filtriraju dosadnu pozadinsku buku. Na ovaj način, vaši sugovornici će vas čuti – i samo vas – jednako jasno kao da sjedite pored njih.
Za posao i slobodno vrijeme
Evolve2 55 radi sve – pomalo kao vi. Zahvaljujući tehnologiji za povećanje učinkovitosti, uvijek ste spremni za akciju, a s Busylightom možete raditi koncentrirano. Pravite li kratku pauzu između dva sastanka? Uronite u glazbu i medije, u kojima možete uživati uz optimiziran, bogat zvuk zahvaljujući 28 mm zvučnicima. Tražite sljedeći let za Kopenhagen (ili samo najbrži put kući)? Samo pritisnite gumb i vaš omiljeni glasovni asistent dat će vam odgovore na sva vaša pitanja. Čak i baterija može pratiti vas: Produžili smo vijek trajanja baterije. Tako uvijek možete slušati glazbu koja vas podržava dok radite i ne morate stalno prekidati rad radi punjenja*. S Evolve2 55 spremni ste na sve. * Do 10 sati razgovora s uključenim ANC-om i indikatorom zauzetosti te do 18 sati reprodukcije s isključenim ANC-om i indikatorom zauzetosti.
Jednostavno postavljanje
Znamo da je vaše vrijeme dragocjeno. Zato smo Evolve2 55 dizajnirali da bude brz i jednostavan za korištenje. To znači da je zahvaljujući plug and play tehnologiji odmah spreman za upotrebu i da možete jednostavno telefonirati u pokretu. Radite li za svojim stolom? Jednostavno spojite slušalice na prijenosno računalo pomoću unaprijed uparenog USB adaptera – i spremni ste. Jeste li u pokretu? Možete se odmah povezati sa svojim pametnim telefonom putem Bluetootha. Zahvaljujući bežičnom dometu do 30 m, još ste fleksibilniji - tako da možete čak i razmišljati o stvarima ili popiti kavu tijekom razgovora.
Fleksibilan kao i ti
Jabra Evolve2 55 dostupna je u verziji s certifikatom Microsoft Teams i u UC verziji. Certificiran je za Google Meet i Zoom te nudi besprijekorno korisničko iskustvo. Slušalice su također optimizirane za sve ostale vodeće UC platforme. To znači da možete biti sigurni da možete ostati povezani i surađivati sa svojim timom tijekom cijelog dana - bez obzira gdje ili kako radite.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Do 18 sati trajanja baterije
- Mogućnost uključi-i-radi
- Maksimalna udobnost nošenja zahvaljujući Jabra Air Comfort tehnologiji
- Filtrirajte ambijentalnu buku aktivnim poništavanjem buke (ANC)
- Zahvaljujući mikrofonima s poništavanjem buke, možete profesionalno raditi gdje god se nalazili
- Optimiziran zvuk za profesionalnu i privatnu upotrebu
- S dvostrukom povezivošću i plug-and-play tehnologijom, kao i bežičnim dometom do 30 m
- Certificirano za vodeće platforme za online sastanke
- Idealno za hibridni rad
- Bluetooth, USB-A, USB-C
- Povežite se s do dva uređaja
- Poboljšana izdržljivost
- Aktivno poništavanje buke (ANC)
- Jabra Air Comfort tehnologija za revolucionarnu udobnost nošenja
- Stil nošenja na uhu
Opseg isporuke
- Jabra Evolve2 55 UC Stereo
- Torba
- USB-C kabel za punjenje
- Jabra Link 390a USB adapter
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)