Jabra JABRA BlueParrott B550-XT HDST Bluetooth Over Ear Headset Bluetooth® crna
- Kataloški br:
- 3473392 - 62
- Oznaka:
- 204165
- EAN:
- 5706991021318
- Kataloški br:
- 3473392 - 62
- Oznaka:
- 204165
- EAN:
- 5706991021318
Jabra JABRA BlueParrott B550-XT HDST Bluetooth Over Ear Headset Bluetooth® crna
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivni centar
- Bežični Bluetooth 5.0+EDR 100 m
- Cirkumauralni 150 - 6800 Hz
- Vrsta mikrofona: Boom -47 dB
- 380 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Over Ear Headset |
| Prijenos | Bluetooth® |
| Područje frekvencije | 150 - 6800 Hz |
| Maks. domet | 100 m |
| Boja | crna |
| Težina | 165 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Bluetooth® verzija | 5.0+EDR |
| Maks. vrijeme razgovora | 24 h |
| Širina | 178 mm |
| Visina | 63.5 mm |
| Dubina | 190.5 mm |
| Bluetooth® | da |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Materijal | ABS |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Kapacitet baterije | 380 mAh |
| Način prijenosa | bežično |
Opis
Opis
B550-XT se smatra najnaprednijim BlueParrott slušalicama na tržištu, s tehnologijom koja mobilni život čini lakšim nego ikad prije. Pomoću VoiceControl ProTM možete upravljati i brojnim funkcijama slušalica pomoću glasovnih naredbi. Samo recite „Pozdrav BlueParrott“. S vodećim poništavanjem buke u industriji i vrhunskim dizajnom, možete ga udobno nositi i razgovarati cijeli dan.
B550-XT se smatra najnaprednijim BlueParrott slušalicama na tržištu, s tehnologijom koja mobilni život čini lakšim nego ikad prije. VoiceControl Pro™ vam omogućuje upravljanje uređajem bez upotrebe ruku. Glasovna naredba „Hello BlueParrott“ je dovoljna.
Ovaj tekst je strojno preveden.
B550-XT se smatra najnaprednijim BlueParrott slušalicama na tržištu, s tehnologijom koja mobilni život čini lakšim nego ikad prije. VoiceControl Pro™ vam omogućuje upravljanje uređajem bez upotrebe ruku. Glasovna naredba „Hello BlueParrott“ je dovoljna.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- VRHUNSKI ZVUK U INDUSTRIJI – BlueParrott je dizajnirao B550-XT za izvanrednu komunikaciju u bučnim okruženjima. Filtrira pozadinsku buku s do 96% poništavanja buke.
- GLASOVNO UPRAVLJANJE POZIVIMA - Kada vaš posao zahtijeva korištenje ruku, jednostavno upotrijebite glas za aktiviranje slušalica i upravljanje pozivima, GPS uputama, glazbom, glasovnim asistentima i još mnogo toga. Sada se možete koncentrirati na svoje zadatke bez upotrebe ruku.
- DUGOTRAJNA UDOBNOST – Svoje BlueParrott slušalice možete nositi cijeli dan! Izdržljiv je i dizajniran za udobno nošenje. To vam omogućuje razgovore i slušanje glazbe cijeli dan.
- VIŠE OD 24 SATA RAZGOVORA - S više od 24 sata razgovora i više od 220 sati u stanju pripravnosti po punjenju, možete razgovarati cijeli dan.
- INDIVIDUALNO PROGRAMIRANJE – Programirajte svoje omiljene funkcije pomoću Parrott Button™ gumba. Ove Bluetooth slušalice kompatibilne su s vodećim digitalnim glasovnim asistentima. Pristupite Google Assistantu™ i Siri® jednim dodirom gumba.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)