Jabra JABRA Engage 45 SE Mono On Ear Headset crna
- Kataloški br:
- 3473395 - 62
- Oznaka:
- 9653-523-111
- EAN:
- 5706991030754
- Kataloški br:
- 3473395 - 62
- Oznaka:
- 9653-523-111
- EAN:
- 5706991030754
Jabra JABRA Engage 45 SE Mono On Ear Headset crna
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivni centar
- Bežično 150 m
- Supraauralni 40 - 16000 Hz
- Vrsta mikrofona: Bum
- Integrirana litij-ionska (Li-Ion) baterija
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 40 - 16000 Hz |
| Maks. domet | 150 m |
| Boja | crna |
| Težina | 57 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Maks. vrijeme razgovora | 13 h |
| Standby maks. | 52 h |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Način prijenosa | bežično |
| -10 - 55 °C | |
| da | |
| 150 m | |
| 1.5 h | |
| 1 | |
| 13 h | |
| 52 h | |
| da | |
| 40 - 16000 Hz | |
| 150 - 6800 Hz | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| -5 - 45 °C | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Do 13 sati trajanja baterije
- Pozivi na fiksni telefon
- Impresivan bežični domet
- Kompatibilan s Linkom 400
- Pogodno za duge radne dane
- Pasivno poništavanje buke (PNC)
- 256-bitna enkripcija prema vojnom standardu FIPS
- 3 različita načina nošenja
- 52 sata u stanju pripravnosti
- Mikrofon sa širokopojasnim zvukom, optimiziran za visoku kvalitetu glasa
- Izdržljiv dizajn za prometna okruženja
- Kompatibilno s USB adapterom Engage 55 (Link 400) i s baznom stanicom Engage 65
- Bežični domet do 150 metara
- DECT sigurnosni certifikat i 256-bitna enkripcija prema vojnom standardu FIPS
- Lagani dizajn za cjelodnevnu udobnost
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)