Jabra JABRA Engage 55 SE Mono Link400a MS On Ear Headset crna
- Kataloški br:
- 3473397 - 62
- Oznaka:
- 9653-450-111
- EAN:
- 5706991030655
- Kataloški br:
- 3473397 - 62
- Oznaka:
- 9653-450-111
- EAN:
- 5706991030655
Jabra JABRA Engage 55 SE Mono Link400a MS On Ear Headset crna
815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivni centar
- Bežično 150 m
- Supra-auralni 40 - 16000 Hz 32 oma
- Vrsta mikrofona: Bum
- Integrirana litij-ionska (Li-Ion) baterija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 40 - 16000 Hz |
| Maks. domet | 150 m |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 52 h |
| Boja | crna |
| Težina | 57 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Maks. vrijeme razgovora | 13 h |
| Standby maks. | 52 h |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Način prijenosa | bežično |
| -10 - 55 °C | |
| 150 m | |
| 1.5 h | |
| 1 | |
| 13 h | |
| 52 h | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 40 - 16000 Hz | |
| 150 - 6800 Hz | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| -5 - 45 °C | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Jabra Engage 55 SE idealan je za hibridne radnike koji većinu svog radnog dana provode na pozivima ili virtualnim sastancima. Svojim laganim dizajnom za cjelodnevnu udobnost, iznimnim bežičnim dometom i visokom DECT sigurnosnom razinom C, idealne su slušalice za hibridni rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Do 13 sati trajanja baterije
- Idealno za duge razgovore s bežičnom slobodom kretanja
- Impresivan bežični domet
- USB adapter (bez bazne stanice)
- Izdržljiv, fleksibilan
- Pasivno poništavanje buke
- Prelazi najvišu DECT sigurnosnu razinu C
- 3 različita načina nošenja
- 52 sata u stanju pripravnosti
- Bežični DECT domet do 150 m
- Stereo zvuk i širokopojasni zvuk, optimiziran za visoku kvalitetu glasa
- Izdržljiv fleksibilni USB DECT adapter
- SafeTone™ 2.0 za izvrsnu zaštitu sluha
- Kompatibilno sa svim vodećim platformama za UC i kontaktne centre
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)