Jabra JABRA Evolve2 50 MS monaural USB-A On Ear Headset Bluetooth®, bežični, žičani crna
- Kataloški br:
- 3475822 - 62
- Oznaka:
- 25089-899-999
- EAN:
- 5706991027402
- Kataloški br:
- 3475822 - 62
- Oznaka:
- 25089-899-999
- EAN:
- 5706991027402
Jabra JABRA Evolve2 50 MS monaural USB-A On Ear Headset Bluetooth®, bežični, žičani crna
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivni centar
- Žičana i bežična USB veza Bluetooth 5.2 30 m
- Supraauralni 20 - 20000 Hz 16 oma
- Vrsta mikrofona: Boom -38 dB
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Prijenos | Bluetooth® bežični žičani |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Maks. domet | 30 m |
| Boja | crna |
| Težina | 99 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Osjetljivost (mikrofon) | -38 dB |
| Duljina kabela | 1.7 m |
| Širina | 193 mm |
| Visina | 65 mm |
| Dubina | 175 mm |
| Bluetooth® | da |
| Boja kabela | crna |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| da | |
| -10 - 55 °C | |
| 30 m | |
| 8 | |
| 1 | |
| da | |
| 20 - 10000 Hz | |
| 2.8 cm | |
| 75 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 20 - 20000 Hz | |
| 150 - 6800 Hz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3 | |
| -10 - 55 °C | |
| da | |
| 30 mW |
Opis
Opis
Poslovni pozivi iz sobe za goste, motivacijske playliste prije važnog predstavljanja ili meditativna glazba za one trenutke kada se trebate koncentrirati. Evolve2 50 nudi vrhunski zvuk za vaše pozive i reprodukciju glazbe, a sa svojim ultra mekim i iznimno udobnim dizajnom, posebno je dizajniran za vas i vaš hibridni tijek rada.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Slušalice s kabelom
- Idealno za hibridni rad
- Bluetooth, USB-A, USB-C
- Povežite se s do dva uređaja
- Poboljšana izdržljivost
- Aktivno poništavanje buke (ANC)
- Jabra Air Comfort tehnologija za revolucionarnu udobnost nošenja
- Stil nošenja na uhu
- Mogućnost uključi-i-radi
- Maksimalna udobnost zahvaljujući Jabra Air Comfort tehnologiji
- Filtrirajte ambijentalnu buku aktivnim poništavanjem buke (ANC)
- Zahvaljujući mikrofonima s poništavanjem buke, možete profesionalno raditi gdje god se nalazili
- Optimiziran zvuk za profesionalnu i privatnu upotrebu
- Brzo i jednostavno povezivanje zahvaljujući plug-and-play i dvostrukoj povezivosti
- Certificirano za vodeće platforme za online sastanke
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)