Jabra JABRA Evolve2 55 Link 380/390a UC Stereo On Ear Headset crna računalo
- Kataloški br:
- 3473394 - 62
- Oznaka:
- 25599-989-989
- EAN:
- 5706991027556
- Kataloški br:
- 3473394 - 62
- Oznaka:
- 25599-989-989
- EAN:
- 5706991027556
Jabra JABRA Evolve2 55 Link 380/390a UC Stereo On Ear Headset crna računalo
775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivni centar
- Žičana i bežična USB veza Bluetooth 5.2 30 m
- Supraauralni 20 - 20000 Hz 16 oma
- Vrsta mikrofona: Boom -38 dB
- Integrirana baterija Litij-ionska (Li-Ion) 280 mAh
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Priključak za slušalice | USB |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Maks. domet | 30 m |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 18 h |
| Boja | crna |
| Težina | 130 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Maks. vrijeme razgovora | 18 h |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Širina | 185 mm |
| Visina | 65 mm |
| Dubina | 175 mm |
| Vrijeme razgovora | 16 h |
| Bluetooth® | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet baterije | 280 mAh |
| Oznaka za tip proizvoda | Headset |
| da | |
| -5 - 45 °C | |
| 2 h | |
| 8 | |
| 1 | |
| da | |
| 20 - 10000 Hz | |
| -38 dB | |
| 16 h | |
| 2.8 cm | |
| 75 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 116 x 24 x 70 mm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 15 h | |
| 18 h | |
| 10 h | |
| 16 h | |
| 20 - 20000 Hz | |
| 150 - 6800 Hz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| -10 - 55 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 30 mW |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Do 18 sati trajanja baterije
- Idealno za hibridni rad
- Bluetooth, USB-A, USB-C
- Povežite se s do dva uređaja
- Poboljšana izdržljivost
- Aktivno poništavanje buke (ANC)
- Jabra Air Comfort tehnologija za revolucionarnu udobnost nošenja
- Stil nošenja na uhu
- Mogućnost uključi-i-radi
- Maksimalna udobnost zahvaljujući Jabra Air Comfort tehnologiji
- Filtrirajte ambijentalnu buku aktivnim poništavanjem buke (ANC)
- Zahvaljujući mikrofonima s poništavanjem buke, možete profesionalno raditi gdje god se nalazili
- Optimiziran zvuk za profesionalnu i privatnu upotrebu
- S dvostrukom povezivošću i plug-and-play tehnologijom, kao i bežičnim dometom do 30 m
- Certificirano za vodeće platforme za online sastanke
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)