Jackery Explorer 1000 v2 powerstation LiFePO 4 USB a, USB-C® crna/narančasta
- Kataloški br:
- 3443487 - 62
- Oznaka:
- 10819
- EAN:
- 6958657300742
- Kataloški br:
- 3443487 - 62
- Oznaka:
- 10819
- EAN:
- 6958657300742
Jackery Explorer 1000 v2 powerstation LiFePO 4 USB a, USB-C® crna/narančasta
1,880.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,880.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- LiFePO4 baterija od 1070 Wh
- Izlaz od 1500 W AC/100 W USB-C
- 1 sat brzog punjenja
- Solarni generator za kampiranje
- Hitni slučajevi
- Kamp kućice
- Život izvan mreže
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerstation |
| Kapacitet | 1070 Wh |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| Struja za punjenje (maks.) | 10 A |
| Dužina | 22.4 cm |
| Širina | 32.7 cm |
| Visina | 24.6 cm |
| Težina | 10.8 kg |
| Boja | crna/narančasta |
| dim. | (D x Š x V) 22.4 x 32.7 x 24.6 cm |
| Priključak | USB a USB-C® |
Opis
Opis
Prijenosna elektrana Explorer 1000 v2 pruža impresivnih 1500 W snage – 50% više od prethodnih modela. Omogućuje nesmetan rad visokoučinkovitih uređaja poput hladnjaka, kuhala za vodu i prijenosnih klima uređaja, što ga čini idealnim suputnikom za sve vaše energetske potrebe. Osim toga, nudi USB-A/C priključke, dvostruko PD (Power Delivery) punjenje do 100 W i mogućnost istovremenog napajanja više uređaja poput telefona i prijenosnih računala.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Jackery Explorer 1000 v2
- Upute.
- AC kabel za punjenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)