Jackery Jackery Explorer 2000 v2 powerstation LiFePO 4
- Kataloški br:
- 3593894 - 62
- Oznaka:
- JK-10898
- EAN:
- 6958657301091
- Kataloški br:
- 3593894 - 62
- Oznaka:
- JK-10898
- EAN:
- 6958657301091
Jackery Jackery Explorer 2000 v2 powerstation LiFePO 4
3,435.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,435.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerstation |
| Kapacitet | 2042 Wh |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| Dužina | 33.5 mm |
| Širina | 26.4 mm |
| Visina | 29.2 mm |
| Težina | 17.5 kg |
| dim. | (D x Š x V) 33.5 x 26.4 x 29.2 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)