Jackery Jakery Explorer 3000 v2 powerstation 60 Ah LiFePO 4
- Kataloški br:
- 3593895 - 62
- Oznaka:
- JK-10912
- EAN:
- 6958657301930
- Kataloški br:
- 3593895 - 62
- Oznaka:
- JK-10912
- EAN:
- 6958657301930
Jackery Jakery Explorer 3000 v2 powerstation 60 Ah LiFePO 4
6,910.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,910.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerstation |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 60 Ah |
| Kapacitet | 3072 Wh |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| Struja za punjenje (maks.) | 10 A |
| Dužina | 416 mm |
| Širina | 325 mm |
| Visina | 305 mm |
| Težina | 27 kg |
| dim. | (D x Š x V) 416 x 325 x 305 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)