JBC Tools SRWS-2SC sustav prerade 700 W
- Kataloški br:
- 2624036 - 62
- Oznaka:
- SRWS-2SC
- EAN:
- 8427327569850
- Kataloški br:
- 2624036 - 62
- Oznaka:
- SRWS-2SC
- EAN:
- 8427327569850
JBC Tools SRWS-2SC sustav prerade 700 W
19,560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19,560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prikladno za brz i siguran popravak malih i srednjih SMD-ova
- Omogućuje rad bez ruku
- Uključeni su razni štitnici, izvlakači i stativi
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sustav prerade |
| Snaga (maks.) | 700 W |
| Napajanje | strujni pogon |
| dim. | (D x Š) 474 mm x 368 mm |
| Vrijeme zagrijavanja | 20 s |
| Radni napon | 230 V |
| Težina | 19720 g |
| Širina | 368 mm |
| Dužina | 474 mm |
Opis
Opis
SRWS sustav dorade nudi potpunu kontrolu nad procesima dorade SMD komponenti. JT stanica za vrući zrak kontrolira zadatak prerade putem profila temperature i protoka zraka. RWS ruka za preradu podržava grijanje vrućim zrakom za rad bez ruku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (8)