JBC Tools WSB-2B stanica za skidanje izolačije 75 W 800 °C (max)
- Kataloški br:
- 2624046 - 62
- Oznaka:
- WSB-2B
- EAN:
- 8427327570283
- Kataloški br:
- 2624046 - 62
- Oznaka:
- WSB-2B
- EAN:
- 8427327570283
JBC Tools WSB-2B stanica za skidanje izolačije 75 W 800 °C (max)
3,885.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,885.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za skidanje teflona, kaptona, silikonske gume
- Obitelj vrhova za lemljenje W440
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stanica za skidanje izolačije |
| Snaga (maks.) | 75 W |
| Napajanje | strujni pogon |
| Maks. temperatura | 800 °C |
| dim. | (D x Š x V) 180 x 94 x 106 mm |
| Vrijeme zagrijavanja | 20 s |
| Radni napon | 230 V |
| Težina | 5.48 kg |
| Širina | 94 mm |
| Visina | 106 mm |
| Dužina | 180 mm |
Opis
Opis
Za skidanje izolacije visokotemperaturne žice od termostabilnih materijala. Stanica ima unaprijed definirane razine snage za široku paletu materijala i prilagođen način rada.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (8)