Jonsbo C6 Handle Black mini-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3474027 - 62
- Oznaka:
- C6 Handle Black
- EAN:
- 6970620552804
- Kataloški br:
- 3474027 - 62
- Oznaka:
- C6 Handle Black
- EAN:
- 6970620552804
Jonsbo C6 Handle Black mini-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Elegantno i svestrano mATX kućište, revidirana verzija, prednje/gornje/bočne ploče s mrežicom za optimalan protok zraka, do 3x 120 mm ventilatora, za grafičke kartice maksimalne duljine 225 mm, praktičan remen za nošenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | mini-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 202 mm |
| Visina | 266 mm |
| Dubina | 296 mm |
| Težina | 2300 g |
| Faktor oblika | Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 202 x 266 x 296 mm |
Opis
Opis
Elegantno i svestrano mATX kućište, revidirana verzija, prednja / poklopac / bočne ploče s mrežicom za optimalni protok zraka,
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Poboljšana verzija Jonsbo C6
- Iznimno kompaktno i elegantno kućište za Micro-ATX matične ploče
- Prednja, poklopac i bočne ploče s mrežicom za optimalnu cirkulaciju zraka
- Dizajniran za vertikalni protok zraka s do tri moguća ventilatora
- Grafički procesori moraju biti dugi najmanje 200 mm, a najviše 255 mm
- Za ATX napajanja dubine do 185 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)