Jonsbo CPU hladnjak sa ventilatorom
- Kataloški br:
- 3461720 - 62
- Oznaka:
- CR-1000 MAX
- EAN:
- 6970620554754
- Kataloški br:
- 3461720 - 62
- Oznaka:
- CR-1000 MAX
- EAN:
- 6970620554754
Jonsbo CPU hladnjak sa ventilatorom
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažan hladnjak za procesor u crnoj boji
- Dizajn jednog tornja
- Šest toplinskih cijevi od 6 mm
- 1x tihi 120 mm ventilator s PWM konektorom
- Visoka kompatibilnost s utorima i RAM-om
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU hladnjak sa ventilatorom |
| Razvoj buke (maks.) | 32 dBA |
| Brzina (min.) | 600 U/min |
| Maks. broj okretaja | 1500 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 94 m³/h |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Težina | 772 g |
| Širina | 71 mm |
| Visina | 154 mm |
| Dubina | 120 mm |
| Prikladno za | Utičnica za procesor 115X, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Razvijanje buke | 30.1 dBA - 40 dBA |
Opis
Opis
Snažan hladnjak za CPU u crnoj boji, dizajn s jednim tornjem, šest toplinskih cijevi od 6 mm, 1x tihi ventilator od 120 mm s PWM konektorom, visoka kompatibilnost s utorima i RAM-om
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Hladnjak s jednim tornjem i rashladnom snagom do 220 W TDP-a
- Šest toplinskih cijevi od 6 mm i optimizirana rebra za hlađenje
- 120 mm PWM ventilator s dinamičkom kontrolom brzine
- Asimetrični dizajn za visoku kompatibilnost s RAM-om
- Uključena visokoučinkovita termalna pasta
- Visoka kompatibilnost s AMD i Intel procesorima
- Inovativni sustav montaže za jednostavnu instalaciju
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)