Jonsbo Jonsbo ZB-360 Lüfter, Reverse Blade, PWM, ARGB - 360mm, weiß ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 123 x 28
- Kataloški br:
- 3531870 - 62
- Oznaka:
- ZB-360WR
- EAN:
- 6970620554655
- Kataloški br:
- 3531870 - 62
- Oznaka:
- ZB-360WR
- EAN:
- 6970620554655
Jonsbo Jonsbo ZB-360 Lüfter, Reverse Blade, PWM, ARGB - 360mm, weiß ventilator za PC kućište bijela (Š x V x D) 123 x 28
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ventilator kućišta od 360 mm s ARGB rasvjetom
- Dizajn s jednim okvirom
- Maks. 30,7 dB(A) pri maks. 1800 okretaja u minuti, maksimalni protok od 81 m³/h
- Efekt beskonačnog zrcala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 360 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 30.7 dB |
| Razvijanje buke | 30.1 dB - 40 dB |
| Brzina (min.) | 700 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 81 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | bijela |
| Određene značajke | uklj. LED rasvjeta |
| Širina | 123 mm |
| Visina | 28 mm |
| Dubina | 362 mm |
| dim. | (Š x V x D) 123 x 28 x 362 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Ventilator kućišta od 360 mm s ARGB rasvjetom, dizajn s jednim okvirom, maks. 30,7 dB(A) pri maks. 1800 okretaja u minuti, maksimalni protok zraka od 81 m³/h, efekt beskonačnog zrcala
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 360 mm PWM ventilator kućišta u jednostrukom dizajnu u bijeloj boji
- Optimizirano za upotrebu ispred radijatora ili iza mreže.
- Digitalno adresabilne LED diode za elegantno RGB osvjetljenje
- PWM-kontrolirani raspon brzine od 700 do 1800 o/min
- Visoki protok od maks. 81 m³/h pri 30,7 dB(A)
- Konstrukcija obrnute oštrice i efekti zrcala sa strane
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)