Jonsbo kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala
- Kataloški br:
- 3461719 - 62
- Oznaka:
- D32 PRO MESH BLACK
- EAN:
- 6970620554341
- Kataloški br:
- 3461719 - 62
- Oznaka:
- D32 PRO MESH BLACK
- EAN:
- 6970620554341
Jonsbo kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mini kućište u crnoj boji
- Suptilni dizajn s mrežastom bočnom pločom
- Podržava povratno povezivanje
- Do šest 120 mm ventilatora
- Moguće maksimalno 240 mm AiO
- Grafičke kartice do 365 mm
- Moguće je maksimalno četiri nosača podataka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 3 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Širina | 207 mm |
| Visina | 314 mm |
| Dubina | 396 mm |
| Težina | 4300 g |
| Faktor oblika | ATX SFX |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 207 x 314 x 396 mm |
Opis
Opis
Mini kućište u crnoj boji, diskretan dizajn s mrežastom bočnom pločom, podržava stražnji priključak
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Elegantan i prostorno štedljiv dizajn za mATX matične ploče
- Besprijekorno upravljanje kabelima s izrezima za matične ploče s povratnim spajanjem
- Mrežasta bočna ploča osigurava suptilan izgled
- Puno prostora za rashladna rješenja omogućuje ugradnju snažnog hardvera
- Tri filtera za prašinu štite vaš hardver od dosadnih čestica prašine
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)