Jonsbo kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3461715 - 62
- Oznaka:
- D32 STD White
- EAN:
- 6970620554297
- Kataloški br:
- 3461715 - 62
- Oznaka:
- D32 STD White
- EAN:
- 6970620554297
Jonsbo kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala bijela
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mini torbica u bijeloj boji
- Diskretan dizajn s bočnom pločom od kaljenog stakla
- Podržava povratno povezivanje
- Do šest 120 mm ventilatora
- Moguće je maks. 240 mm AiO
- Grafičke kartice do 365 mm
- Moguća su maksimalno tri nosača podataka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 3 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 207 mm |
| Visina | 314 mm |
| Dubina | 395 mm |
| Težina | 4500 g |
| Faktor oblika | Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 207 x 314 x 395 mm |
Opis
Opis
Mini kućište u bijeloj boji, diskretnog dizajna s bočnom pločom od kaljenog stakla
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)