Jonsbo midi-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3462085 - 62
- Oznaka:
- BO400
- EAN:
- 6970620554679
- Kataloški br:
- 3462085 - 62
- Oznaka:
- BO400
- EAN:
- 6970620554679
Jonsbo midi-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala crna
1,025.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,025.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi toranj u crnoj boji
- Tri strane izrađene od kaljenog stakla
- Do deset 120 mm ventilatora / tri radijatora
- Matične ploče do ATX / s dizajnom za stražnje spajanje
- Grafičke kartice do 435 mm
- Hladnjaci za procesore visine do 173 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-out audio Line-in |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 4 |
| Širina | 311 mm |
| Visina | 489 mm |
| Dubina | 474 m |
| Težina | 12900 g |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 311 x 489 x 474 mm |
Opis
Opis
Midi-Tower u crnoj boji, tri stranice od kaljenog stakla, do deset 120 mm ventilatora / tri radijatora, matične ploče do ATX / s back-connect dizajnom, grafičke kartice do 435 mm, CPU hladnjaci visine do 173 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Vitrina: Midi-Tower s čvrstim aluminijskim okvirom
- Zamjenjivi gornji poklopac: izbor između metalnog i staklenog poklopca
- Uklanjanje pojedinačnih stranica bez alata: Sve stranice mogu se ukloniti bez alata
- Poklopac kabela s 24 pina: Podesivi poklopac skriva kabel s 24 pina
- Fleksibilni nosač GPU-a: Za različite duljine grafičkih kartica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)