Jonsbo midi-tower kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo bijela
- Kataloški br:
- 3462087 - 62
- Oznaka:
- D400 WHITE
- EAN:
- 6970620554891
- Kataloški br:
- 3462087 - 62
- Oznaka:
- D400 WHITE
- EAN:
- 6970620554891
Jonsbo midi-tower kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo bijela
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bijeli midi toranj
- Izrađeno od visokokvalitetnog čelika
- Matične ploče do ATX formata
- Panoramski pogled od 270°
- Do dva radijatora od 360 mm
- USB 3.1 tip-C
- Podržava matične ploče s back-connect-om
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 3 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Širina | 239 mm |
| Visina | 514 mm |
| Dubina | 488 mm |
| Težina | 8500 g |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 239 x 514 x 488 mm |
Opis
Opis
Bijeli midi tower, izrađen od visokokvalitetnog čelika, matične ploče do ATX formata, panoramski pogled od 270°, do dva radijatora od 360 mm, USB 3.1 Type-C, podržava matične ploče s back-connect-om
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Panoramski prozor od 270° omogućuje sveobuhvatan pogled na vašu opremu
- Podrška za dva radijatora od 360 mm osigurava optimalne performanse hlađenja
- Kompatibilnost s ATX, M-ATX i Mini-ITX matičnim pločama nudi fleksibilnost
- Prednji USB 3.1 Type-C priključak omogućuje brz prijenos podataka
- Maksimalna duljina GPU-a od 450 mm za ugradnju snažnih GPU-ova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)