Jonsbo midi-tower kućište za igraće računalo, kućište , kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3462067 - 62
- Oznaka:
- HS01 (W)
- EAN:
- 4710562747362
- Kataloški br:
- 3462067 - 62
- Oznaka:
- HS01 (W)
- EAN:
- 4710562747362
Jonsbo midi-tower kućište za igraće računalo, kućište , kućište za računala bijela
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi toranj u bijeloj boji
- Kaljeno staklo sa strane i sprijeda
- Do 11x 120 mm ventilatora
- Podržava radijatore do 360 mm
- Matične ploče do ATX formata
- S podrškom za povratno povezivanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za igraće računalo |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 4 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 480 mm |
| Dubina | 480 mm |
| Težina | 5000 g |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 240 x 480 x 480 mm |
Opis
Opis
Midi-Tower u bijeloj boji, bočne i prednje strane od kaljenog stakla, do 11x 120 mm ventilatora, podržava radijatore do 360 mm, matične ploče do ATX-a, s podrškom za back-connect
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Besprijekorno upravljanje kabelima s ATX matičnim pločama i stražnjim priključkom
- Optimalno hlađenje s do 11x 120 mm ventilatora i 360 mm radijatorom
- Rotirajući dizajn omogućuje postavljanje kućišta lijevo i desno od postavki
- Elegantna aRGB rasvjeta kompatibilna s uobičajenim matičnim pločama
- Prostor za grafičke kartice duljine do 420 mm s mogućnošću vertikalne montaže
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)