Jonsbo mini-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3461724 - 62
- Oznaka:
- D32 STD MESH WHITE
- EAN:
- 6970620554310
- Kataloški br:
- 3461724 - 62
- Oznaka:
- D32 STD MESH WHITE
- EAN:
- 6970620554310
Jonsbo mini-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala bijela
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mini torbica u bijeloj boji
- Suptilni dizajn s mrežastom bočnom pločom
- Podržava povratno povezivanje
- Do šest 120 mm ventilatora
- Moguće maksimalno 240 mm AiO
- Grafičke kartice do 365 mm
- Moguća su maksimalno tri nosača podataka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | mini-tower |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 3 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 207 mm |
| Visina | 314 mm |
| Dubina | 395 mm |
| Težina | 4100 g |
| Faktor oblika | Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 207 x 314 x 395 mm |
Opis
Opis
Mini kućište u bijeloj boji, diskretan dizajn s mrežastom bočnom pločom, podržava back-connect, do šest 120 mm ventilatora, maks. 240 mm moguć AiO, grafičke kartice do 365 mm, maks. tri moguća uređaja za pohranu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Elegantan i prostorno štedljiv dizajn za mATX matične ploče
- Besprijekorno upravljanje kabelima s izrezima za matične ploče s povratnim spajanjem
- Mrežasta bočna ploča osigurava suptilan izgled
- Puno prostora za rashladna rješenja omogućuje ugradnju snažnog hardvera
- Filter za prašinu štiti vaš hardver od dosadnih čestica prašine
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)